RCMA0210702BES03
Mfr.Part #
RCMA0210702BES03
Tolerance :
0.1%
Length :
6.7mm
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Resistance :
107kOhm
Molded
Radiation Hardening :
No
Diameter :
2.5mm
Datasheets
RCMA0210702BES03
Vishay / Sfernice RCMA0210702BES03
Through Hole 107kOhm, Metal Film,