R432375000
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
R432375000
Manufacturer
Radiall USA, Inc.
Package / Case
Module
Datasheet
Download
Description
COUPLER: N 0.5-1GHZ 30DB
Manufacturer :
Radiall USA, Inc.
Product Category :
RF Directional Coupler
Package :
Bulk
Coupling Factor :
30 ± 0.3dB
Applications :
GENERAL PURPOSE
Power - Max :
300W
Insertion Loss :
0.4dB
Series :
Supplier Device Package :
Package / Case :
Module
Product Type :
RF Connectors / Coaxial Connectors
Isolation :
Product Status :
Active
Brand :
Radiall
Frequency :
500MHz ~ 1GHz