QVMQF576P25-2.5B-49.152
Mfr.Part #
QVMQF576P25-2.5B-49.152
Description
XO VCTCXO 49.1520MHZ LVPECL
Absolute Pull Range (APR) :
±8ppm
Operating Temperature :
-30°C ~ 85°C
Current - Supply (Max) :
30mA (Typ)
Current - Supply (Disable) (Max) :
18mA (Typ)
Voltage - Supply :
2.5V
Frequency Stability :
±2.5ppm
Ratings :
Height - Seated (Max) :
0.102 (2.60mm)
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Output :
LVPECL
Frequency :
49.152 MHz