QVMQF576D25-2.5B-65.537
Mfr.Part #
QVMQF576D25-2.5B-65.537
Description
XTAL OSC VCTCXO 65.5370MHZ LVDS
Voltage - Supply :
2.5V
Operating Temperature :
-30°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) :
0.102 (2.60mm)
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Output :
LVDS
6-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Frequency :
65.537 MHz
Absolute Pull Range (APR) :
±8ppm
Frequency Stability :
±2.5ppm
Current - Supply (Max) :
23mA (Typ)