QVMQF574T33-2.5B-16.368
Mfr.Part #
QVMQF574T33-2.5B-16.368
Package / Case
4-SMD, No Lead
Description
XTAL OSC VCTCXO 16.3680MHZ CMOS
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Operating Temperature :
-30°C ~ 85°C
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency Stability :
±2.5ppm
Output :
CMOS
Product Status :
Active
Current - Supply (Max) :
21mA (Typ)
Frequency :
16.368 MHz
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Absolute Pull Range (APR) :
±8ppm
Height - Seated (Max) :
0.102 (2.60mm)