QVMQF326T25-2.0A-16.3676
Mfr.Part #
QVMQF326T25-2.0A-16.3676
Description
XTAL OSC VCTCXO 16.3676MHZ CMOS
Voltage - Supply :
2.5V
Frequency Stability :
±2PPM
Current - Supply (Max) :
17mA (Typ)
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) :
0.067 (1.70mm)
Absolute Pull Range (APR) :
±8ppm
Surface Mount
Product Status :
Active
Function :
Enable/Disable
Current - Supply (Disable) (Max) :
18mA (Typ)
Frequency :
16.3676 MHz