QVMQF326P33-2.0A-98.304
Mfr.Part #
QVMQF326P33-2.0A-98.304
Description
XO VCTCXO 98.3040MHZ LVPECL
Frequency :
98.304 MHz
Spread Spectrum Bandwidth :
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) :
0.067 (1.70mm)
Crystal
Current - Supply (Disable) (Max) :
18mA (Typ)
Current - Supply (Max) :
38mA (Typ)
Frequency Stability :
±2PPM
Voltage - Supply :
3.3V
Absolute Pull Range (APR) :
±8ppm