QVMQF326D33-2.5B-81.920
Mfr.Part #
QVMQF326D33-2.5B-81.920
Description
XTAL OSC VCTCXO 81.9200MHZ LVDS
Voltage - Supply :
3.3V
Type :
VCTCXO
Current - Supply (Disable) (Max) :
18mA (Typ)
Frequency Stability :
±2.5ppm
Spread Spectrum Bandwidth :
Operating Temperature :
-30°C ~ 85°C
Series :
QuikXO
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) :
0.067 (1.70mm)
Absolute Pull Range (APR) :
±8ppm
Frequency :
81.92 MHz
Ratings :
Current - Supply (Max) :
26mA (Typ)