QVMQF326D33-2.0A-30.000
Mfr.Part #
QVMQF326D33-2.0A-30.000
Description
XTAL OSC VCTCXO 30.0000MHZ LVDS
Height - Seated (Max) :
0.067 (1.70mm)
Absolute Pull Range (APR) :
±8ppm
Output :
LVDS
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Voltage - Supply :
3.3V
Current - Supply (Max) :
26mA (Typ)
Ratings :
Frequency Stability :
±2PPM
Frequency :
30 MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) :
18mA (Typ)