QVMQF326D33-2.0A-28.322
Mfr.Part #
QVMQF326D33-2.0A-28.322
Description
XTAL OSC VCTCXO 28.3220MHZ LVDS
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency :
28.322 MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package :
Strip
Output :
LVDS
Height - Seated (Max) :
0.067 (1.70mm)
Product Status :
Active
Absolute Pull Range (APR) :
±8ppm
Frequency Stability :
±2PPM
Voltage - Supply :
3.3V
Spread Spectrum Bandwidth :
Current - Supply (Max) :
26mA (Typ)