QVMQF326D33-2.0A-156.675
Mfr.Part #
QVMQF326D33-2.0A-156.675
Description
XTAL OSC VCTCXO 156.6750MHZ LVDS
Current - Supply (Max) :
28mA (Typ)
Output :
LVDS
Frequency Stability :
±2PPM
Spread Spectrum Bandwidth :
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) :
0.067 (1.70mm)
Product Status :
Active
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Ratings :
Frequency :
156.675 MHz
Current - Supply (Disable) (Max) :
18mA (Typ)
Absolute Pull Range (APR) :
±8ppm
Voltage - Supply :
3.3V