QVMQF326D33-2.0A-13.225625
Mfr.Part #
QVMQF326D33-2.0A-13.225625
Description
XO VCTCXO 13.225625MHZ LVDS
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Frequency :
13.225625 MHz
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency Stability :
±2PPM
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) :
0.067 (1.70mm)
Current - Supply (Max) :
26mA (Typ)
Ratings :
Output :
LVDS
Surface Mount
Current - Supply (Disable) (Max) :
18mA (Typ)
Absolute Pull Range (APR) :
±8ppm