PPN320JT-73-200R
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
PPN320JT-73-200R
Manufacturer
YAGEO
Package / Case
Axial
Datasheet
Download
Description
RES 200 OHM 5% 3.2W AXIAL
Manufacturer :
YAGEO
Product Category :
Through Hole Resistors
Tolerance :
±5%
Composition :
Wirewound
Series :
PPN
Operating Temperature :
-55°C~350°C
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Package / Case :
Axial
Packaging :
Tape and Box (TB)
Factory Lead Time :
20 Weeks
Resistance :
200Ohm
Power (Watts) :
3.2W
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
2 (1 Year)
Datasheets
PPN320JT-73-200R
YAGEO PPN320JT-73-200R
200Ohm, 3.2W, Wirewound,