PNP4WVFR-73-680R
Mfr.Part #
PNP4WVFR-73-680R
Description
RES 680 OHM 1% 4W AXIAL
Operating Temperature :
-40°C~200°C
Size / Dimension :
0.217Diax0.669L 5.50mmx17.00mm
Tolerance :
±1%
Resistance :
680Ohm
Temperature Coefficient :
±300ppm/°C
Power (Watts) :
4W
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Datasheets
PNP4WVFR-73-680R
YAGEO PNP4WVFR-73-680R
680Ohm, 4W, Wirewound,