PLY17BN7820R7A2B
Mfr.Part #
PLY17BN7820R7A2B
Description
CMC 700MA 2LN TH
Rated Voltage :
300V
Depth :
23mm
Current :
700mA
Size / Dimension :
0.965Lx0.886W 24.50mmx22.50mm
Max DC Current :
700mA
Lifecycle Status :
DISCONTINUED (Last Updated: 1 month ago)
Operating Temperature :
-25°C~60°C
Filter Type :
Power Line
DC Resistance (DCR) (Max) :
950Ohm
DC Current :
700mA
Inductance :
7.8 mH
Voltage - Rated AC :
300V
Height :
13.0048mm