PLP1-313-F
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
PLP1-313-F
Manufacturer
Bivar, Inc.
Description
LIGHT PIPE PNL 3MM FLAT 0.313"
Manufacturer :
Bivar, Inc.
Product Category :
Pbfree Code :
yes
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Mounting Type :
Panel Mount, Press Fit, Rear
Published :
Series :
PLP1
Configuration :
Single
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Lens Style :
Round with Flat Top
Reach Compliance Code :
Unknown
Type :
Rigid
Mount :
Panel, Press Fit
Factory Lead Time :
9 Weeks
Lens Size :
3mm