PLP1-100-FS
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
PLP1-100-FS
Manufacturer
Bivar, Inc.
Description
LIGHT PIPE PNL 3MM SMOKED 0.100"
Stock
95
In Stock :
95
Manufacturer :
Bivar, Inc.
Product Category :
Type :
Rigid
Configuration :
Single
Series :
PLP1
Element Configuration :
Single
Lens Style :
Round with Flat Top
Factory Lead Time :
9 Weeks
Mounting Type :
Panel Mount, Press Fit, Rear
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Lens Size :
3mm