PLED96W-030-C3150-HV
Mfr.Part #
PLED96W-030-C3150-HV
Description
LED DRIVER CC AC/DC 10-30V 3.15A
Max Output Current :
3.15A
Voltage - Input (Max) :
480VAC
Voltage - Input (Min) :
277VAC
Max Power Dissipation :
96W
Size / Dimension :
8.54Lx2.33W x 1.47 H 217.0mmx59.2mmx37.3mm
Approval Agency :
CE, cURus
Voltage - Output :
10V~30V