PLED150W-333-C0450
Mfr.Part #
PLED150W-333-C0450
Description
LED DRVR CC AC/DC 111-333V 450MA
Voltage - Input (Max) :
277VAC
Type :
Constant Current
Power (Watts) :
150W
Size / Dimension :
7.60Lx2.33W x 1.47 H 193.0mmx59.2mmx37.3mm
Height :
37.338mm
Efficiency :
92%
Max Power Dissipation :
150W
Voltage - Input (Min) :
100VAC
Max Output Current :
450mA
Voltage - Output :
111V~333V
Thomas Research Products PLED150W-333-C0450
Manufacturer related products
    LIGHTING SURGE PROTECTOR 277V
    LIGHTING SURGE PROTECT 100-277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 480V
    LIGHTING SURGE PROTECT 480V HLDR