PE-0805CD10RJTT
Mfr.Part #
PE-0805CD10RJTT
Description
FIXED INDUCTOR SMD
Product Category :
Fixed Inductors
Obsolete
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Series :
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Datasheets
PE-0805CD10RJTT
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD