PE-0805AFB300ST
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
PE-0805AFB300ST
Manufacturer
Pulse Electronics
Description
FERRITE BEAD 30 OHM 0805
Manufacturer :
Pulse Electronics
Product Category :
Ferrite Beads and Chips
Package :
Tape and Reel (TR)
Series :
Product Status :
Obsolete
Datasheets
PE-0805AFB300ST
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    FERRITE BEAD 200 MOHM 0603 1LN
  • Würth Elektronik
    FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
    FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
    FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
    FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN