P0752.334NL
Mfr.Part #
P0752.334NL
Description
FIXED IND 330UH 600MA 1.02OHM SM
Stock
305
In Stock :
305
Active
Rated Current-Max :
0.6A
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Factory Lead Time :
13 Weeks
Operating Temperature :
-40°C~130°C
Q @ Freq :
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Case/Size Code :
5137
Tolerance :
±20%
Special Feature :
INDUCTANCE MEASURED WITH PEAK DC CURRENT
Current - Saturation (Isat) :
600mA
Height Seated (Max) :
0.215 5.46mm
Packaging :
Tray
DC Resistance (DCR) :
1.02Ohm Max
Current Rating (Amps) :
600 mA
Height - Seated (Max) :
0.215 (5.46mm)
Current Rating :
600mA
Test Frequency :
100kHz
Package :
Tray
Frequency - Self Resonant :
Series :
P0752NL
Size / Dimension :
0.510Lx0.370W 12.95mmx9.40mm
Inductance :
330μH
Datasheets
P0752.334NL
Pulse Electronics P0752.334NL
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD