OYETGLJANF-27.000000
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
OYETGLJANF-27.000000
Manufacturer
Taitien
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC XO 27.0000MHZ CMOS SMD
Stock
352
In Stock :
352
Manufacturer :
Taitien
Product Category :
Oscillators
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Packaging :
Cut Tape (CT)
Base Resonator :
Crystal
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Frequency :
27MHz
Output :
CMOS
Voltage - Supply :
3.3V
Function :
Enable/Disable
Size / Dimension :
0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
Mount :
Surface Mount
Current - Supply (Disable) (Max) :
10μA
Height :
990.6μm
Type :
XO (Standard)
Frequency Stability :
±50ppm
Series :
OY
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Height Seated (Max) :
0.039 1.00mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Max Supply Current :
15mA