OWETGLVTNF-100.000000
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
OWETGLVTNF-100.000000
Manufacturer
Taitien
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Manufacturer :
Taitien
Product Category :
Oscillators
Frequency Stability :
±50ppm
Packaging :
Strip
Height :
1.3462mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Max Supply Current :
50mA
Type :
XO (Standard)
Function :
Enable/Disable
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Mount :
Surface Mount
Series :
OW
Base Resonator :
Crystal
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Frequency :
100MHz
Output :
LVDS
Factory Lead Time :
10 Weeks
Voltage - Supply :
3.3V