OJJMDLLTNF-250.000000
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
OJJMDLLTNF-250.000000
Manufacturer
Taitien
Package / Case
8-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
OSC XO 250MHZ 2.5V LVPECL SMD
Manufacturer :
Taitien
Product Category :
Oscillators
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Packaging :
Strip
Series :
OJ-M
Package / Case :
8-SMD, No Lead
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Current - Supply (Max) :
95mA
Function :
Enable/Disable
Frequency Stability :
±25ppm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Frequency :
250MHz
Output :
LVPECL
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Factory Lead Time :
5 Weeks
Type :
XO (Standard)
Height Seated (Max) :
0.061 1.55mm
Mounting Type :
Surface Mount
Voltage - Supply :
2.5V