MXO45HST-3C-30M000000
Mfr.Part #
MXO45HST-3C-30M000000
Package / Case
8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can)
Description
XTAL OSC XO 30.0000MHZ HCMOS TTL
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Voltage - Supply :
5V
Function :
Enable/Disable
Size / Dimension :
0.520Lx0.520W 13.20mmx13.20mm
Current - Supply (Max) :
40mA
Frequency :
30MHz
Output :
HCMOS, TTL
Package / Case :
Frequency Stability :
±50ppm