MXJDHJI24M576
Mfr.Part #
MXJDHJI24M576
Description
HC49S 16PF 30/50PPM -40/85C 24.
Frequency Tolerance :
±30ppm
Frequency :
24.576 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40 Ohms
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Load Capacitance :
16pF
Height - Seated (Max) :
0.165 (4.20mm)