MXJDHJI20M0
Mfr.Part #
MXJDHJI20M0
Description
HC49S 16PF 30/50PPM -40/85C 20M
Height - Seated (Max) :
0.165 (4.20mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance :
±30ppm
Frequency Stability :
±50ppm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40 Ohms
Frequency :
20 MHz
Load Capacitance :
16pF