MXJACCC32M0
Mfr.Part #
MXJACCC32M0
Description
HC49S 10PF 15/15PPM -20/70C 32M
Load Capacitance :
10pF
Frequency Tolerance :
±15ppm
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance) :
80 Ohms
Height - Seated (Max) :
0.165 (4.20mm)
Frequency Stability :
±15ppm
Frequency :
32 MHz