MT15N3R9B500CT
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
MT15N3R9B500CT
Manufacturer
Walsin Technology
Description
MLCC 3.9PF 50V NPO 0402
Manufacturer :
Walsin Technology
Product Category :
Ceramic Capacitors
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Package / Case :
Voltage - Rated :
50V
Temperature Coefficient :
NP0
RoHS Status :
RoHS Compliant
Tolerance :
±0.1pF
Capacitance :
3.9pF