MMZ1005D220CTD25
Mfr.Part #
MMZ1005D220CTD25
Description
FERRITE BEAD 22 OHM 0402 1LN
Test Frequency :
100MHz
SMD/SMT
Rated Current :
0.4A
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Tolerance :
25%
Packing Method :
TR, 7 INCH
Height :
558.8μm
Width :
0.5mm
Impedance @ Frequency :
22Ohm @ 100MHz
DC Resistance (DCR) (Max) :
170mOhm
Ratings :
AEC-Q200
Number of Functions :
Impedance :
22Ohm
Max DC Current :
400mA
ECCN Code :
EAR99
HTS Code :
Size / Dimension :
0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm
Datasheets
MMZ1005D220CTD25
TDK Corporation MMZ1005D220CTD25
  • Würth Elektronik
    FERRITE BEAD 200 MOHM 0603 1LN
  • Würth Elektronik
    FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
    FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
    FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
    FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN