MLZ2012P220WT000
Mfr.Part #
MLZ2012P220WT000
Description
FIXED IND 22UH 220MA 1.25OHM SMD
Inductance :
22μH
Height Seated (Max) :
0.057 1.45mm
Current Rating :
220mA
Current - Saturation :
100mA
ROHS3 Compliant
Resistance :
1.25Ohm
Case Code (Imperial) :
Lead Free :
Lead Free
Tolerance :
±20%
Inductance Frequency - Test :
2MHz
Shielding :
Shielded
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Operating Temperature :
-55°C~125°C
DC Resistance (DCR) :
1.25Ohm
Datasheets
MLZ2012P220WT000
TDK Corporation MLZ2012P220WT000
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD