MFR50SJR-52-220K
Mfr.Part #
MFR50SJR-52-220K
Description
RES 220K OHM 5% 1/2W AXIAL
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Tolerance :
±5%
Size / Dimension :
0.094Diax0.248L 2.40mmx6.30mm
Resistance :
220kOhm
Power (Watts) :
0.5W 1/2W
Datasheets
MFR50SJR-52-220K
220kOhm, 0.5W 1/2W, Metal Film,