MFR50SFTE52-4M32
Mfr.Part #
MFR50SFTE52-4M32
Description
RES 4.32M OHM 1% 1/2W AXIAL
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Size / Dimension :
0.094Diax0.248L 2.40mmx6.30mm
Tolerance :
±1%
Packaging :
Tape and Box (TB)
Power (Watts) :
0.5W 1/2W
Resistance :
4.32MOhms
Supplier Device Package :
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Datasheets
MFR50SFTE52-4M32
YAGEO MFR50SFTE52-4M32
4.32MOhms, 0.5W 1/2W, Metal Film,