MFR50SFBE52-3R4
Mfr.Part #
MFR50SFBE52-3R4
Description
RES 3.4 OHM 1% 1/2W AXIAL
Power (Watts) :
0.5W 1/2W
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Resistance :
3.4Ohms
Tolerance :
±1%
Packaging :
Bulk
Size / Dimension :
0.094Diax0.248L 2.40mmx6.30mm
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Axial
Supplier Device Package :
Datasheets
MFR50SFBE52-3R4
YAGEO MFR50SFBE52-3R4
3.4Ohms, 0.5W 1/2W, Metal Film,