MFR50SFBE52-3R32
Mfr.Part #
MFR50SFBE52-3R32
Description
RES 3.32 OHM 1% 1/2W AXIAL
Resistance :
3.32Ohms
Tolerance :
±1%
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Packaging :
Bulk
Size / Dimension :
0.094Diax0.248L 2.40mmx6.30mm
Supplier Device Package :
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Power (Watts) :
0.5W 1/2W
Datasheets
MFR50SFBE52-3R32
YAGEO MFR50SFBE52-3R32
3.32Ohms, 0.5W 1/2W, Metal Film,