MFR3WSJT-73-62K
Mfr.Part #
MFR3WSJT-73-62K
Description
RES 62K OHM 5% 3W AXIAL
Tolerance :
±5%
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Resistance :
62kOhm
Power (Watts) :
3W
Size / Dimension :
0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
Datasheets
MFR3WSJT-73-62K
62kOhm, 3W, Metal Film,