MFR25SFRE52-430R
Mfr.Part #
MFR25SFRE52-430R
Description
RES 430 OHM 1% 1/4W AXIAL
Tolerance :
±1%
Composition :
Metal Film
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Resistance :
430Ohm
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Size / Dimension :
0.075Diax0.134L 1.90mmx3.40mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Datasheets
MFR25SFRE52-430R
YAGEO MFR25SFRE52-430R
430Ohm, 0.25W 1/4W, Metal Film,