MFR200JR-73-4K3
Mfr.Part #
MFR200JR-73-4K3
Description
RES 4.3K OHM 5% 2W AXIAL
Tolerance :
±5%
Power (Watts) :
2W
Resistance :
4.3kOhm
Size / Dimension :
0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Datasheets
MFR200JR-73-4K3
4.3kOhm, 2W, Metal Film,