MFR200JR-52-270K
Mfr.Part #
MFR200JR-52-270K
Description
RES 270K OHM 5% 2W AXIAL
Power (Watts) :
2W
Resistance :
270kOhm
Size / Dimension :
0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
Tolerance :
±5%
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Datasheets
MFR200JR-52-270K
270kOhm, 2W, Metal Film,