MFR200FBE73-619K
Mfr.Part #
MFR200FBE73-619K
Description
RES 619K OHM 1% 2W AXIAL
Tolerance :
±1%
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Size / Dimension :
0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Resistance :
619kOhm
Power (Watts) :
2W
Packaging :
Bulk
Datasheets
MFR200FBE73-619K
YAGEO MFR200FBE73-619K
619kOhm, 2W, Metal Film,