MFR200FBE73-604K
Mfr.Part #
MFR200FBE73-604K
Description
RES 604K OHM 1% 2W AXIAL
Tolerance :
±1%
Packaging :
Bulk
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Resistance :
604kOhm
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Size / Dimension :
0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
Power (Watts) :
2W
Datasheets
MFR200FBE73-604K
YAGEO MFR200FBE73-604K
604kOhm, 2W, Metal Film,