MFR200FBE73-422R
Mfr.Part #
MFR200FBE73-422R
Description
RES 422 OHM 1% 2W AXIAL
Resistance :
422Ohm
Size / Dimension :
0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
Tolerance :
±1%
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Packaging :
Bulk
Power (Watts) :
2W
Datasheets
MFR200FBE73-422R
YAGEO MFR200FBE73-422R
422Ohm, 2W, Metal Film,