MFR200DRE52-464R
Mfr.Part #
MFR200DRE52-464R
Description
RES 464 OHM 0.5% 2W AXIAL
Power (Watts) :
2W
Resistance :
464Ohm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Tolerance :
±0.5%
Size / Dimension :
0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Datasheets
MFR200DRE52-464R
YAGEO MFR200DRE52-464R
464Ohm, 2W, Metal Film,