MFR1WSJT-52-1R2
Mfr.Part #
MFR1WSJT-52-1R2
Description
RES 1.2 OHM 5% 1W AXIAL
Resistance :
1.2Ohm
Packaging :
Tape and Box (TB)
Size / Dimension :
0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm
Tolerance :
±5%
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Power (Watts) :
1W
Datasheets
MFR1WSJT-52-1R2
1.2Ohm, 1W, Metal Film,