MFR1WSJR-52-4M3
Mfr.Part #
MFR1WSJR-52-4M3
Description
RES 4.3M OHM 5% 1W AXIAL
Size / Dimension :
0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Resistance :
4.3mOhm
Tolerance :
±5%
Power (Watts) :
1W
Datasheets
MFR1WSJR-52-4M3
4.3MOhm, 1W, Metal Film,