MFR1WSJR-52-4K3
Mfr.Part #
MFR1WSJR-52-4K3
Description
RES 4.3K OHM 5% 1W AXIAL
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Tolerance :
±5%
Power (Watts) :
1W
Resistance :
4.3kOhm
Size / Dimension :
0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm
Datasheets
MFR1WSJR-52-4K3
4.3kOhm, 1W, Metal Film,