MFR1WSJR-52-3M3
Mfr.Part #
MFR1WSJR-52-3M3
Description
RES 3.3M OHM 5% 1W AXIAL
Power (Watts) :
1W
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Resistance :
3.3MOhm
Tolerance :
±5%
Size / Dimension :
0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm
Datasheets
MFR1WSJR-52-3M3
3.3MOhm, 1W, Metal Film,