MFR1WSJR-52-220R
Mfr.Part #
MFR1WSJR-52-220R
Description
RES 220 OHM 5% 1W AXIAL
Resistance :
220Ohm
Tolerance :
±5%
Size / Dimension :
0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm
Power (Watts) :
1W
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Datasheets
MFR1WSJR-52-220R
220Ohm, 1W, Metal Film,