MFR1WSFRF52-113R
Mfr.Part #
MFR1WSFRF52-113R
Description
RES 113 OHM 1% 1W AXIAL
Size / Dimension :
0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Power (Watts) :
1W
Resistance :
113Ohm
Tolerance :
±1%
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Datasheets
MFR1WSFRF52-113R
YAGEO MFR1WSFRF52-113R
113Ohm, 1W, Metal Film,